FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

House Managers6ofert

Martini I - Sopot ul. Syrokomli 2
Cena już od400,00 zł

Martini I to przestronny apartament, który idealnie sprawdzi się dla 6 osób. Urządzony w całości w morskim klimacie składa się z dwóch sypialni z wygodnymi i szerokimi łóżkami małżeńskimi, kompleksowo wyposażonego aneksu kuchennego połączonego z salonem

Martini II - Sopot ul. Syrokomli 2
Cena już od300,00 zł

Martini II to przestronny apartament, idealny dla 4-osobowej grupy. Sypialnia wyposażona jest w szerokie podwójne łóżko, a w salonie znajduje się rozkładana wygodna sofa. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony.

Martini III - Sopot ul. Syrokomli 2
Cena już od300,00 zł

Martini III to przestronny apartament, idealny dla 4-osobowej grupy. Sypialnia wyposażona jest w szerokie podwójne łóżko, a w salonie znajduje się rozkładana wygodna sofa. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony.

Martini IV - Sopot ul. Syrokomli 2
Cena już od320,00 zł

To nowoczesny apartament dla 4 osób – idealny wybór dla rodziny lub grona przyjaciół. Bliskość plaży i centrum Sopotu jest ogromnym atutem. Zachęcamy do korzystania z naszego pięknego ogrodu oraz chaty grillowej.

Martini V - Sopot ul. Syrokomli 2
Cena już od400,00 zł

Martini V to dwupoziomowy apartament o powierzchni 75 m². Na dole do dyspozycji gości jest przestronny salon, wyposażony w rozkładaną wygodną sofę, oraz aneks kuchenny i łazienka z wanną. Na drugim poziomie znajduje się sypialnia z łożem małżeńskim.

Martini VI - Sopot ul. Syrokomli 2
Cena już od300,00 zł

Martini VI to nowoczesny apartament o powierzchni 60 m² – idealny dla rodziny lub 4-osobowej grupy. Aneks kuchenny został wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty, a salon w wygodną rozkładaną sofę oraz TV. W sypialni znajduje się szerokie łóżko małżeńsk